ЖеланияКорзина
Изделия из гранита. Успей заказать у нас. Оставляйте заявку на сайте и наш менеджер с Вами свяжется.+380 (50) 488-97-55показать+380 (50) 488-97-55+380 (93) 546-65-88
Фотогалерея
Контакты
Алитан Груп ООО
Контактное лицо:
Владимир
Телефоны:
+380 (50) 488-97-55показать+380 (50) 488-97-55 все+380 (50) 488-97-55 +380 (93) 546-65-88
Адрес:
10002, Украина, Житомирская обл., Житомир, Житомир на карте
График работы:
Пн-Пт 8:00 - 20:00 Сб 10:00 - 17:00 без перерывов;
Вс выходной
Аргументи на користь природнього каменю

Аргументи на користь природнього каменю

Майже кожен з нас був у ситуації, коли наш клієнт вагається щодо питання, що краще вибрати: камінь чи інший матеріал. Чому слід використовувати саме природний камінь? – часто питають девелопери, архітектори, будівельники. Варто допомогти їм визначитися. Нижче ми пропонуємо 10 переконливих аргументів на користь природного каменю.

 

  1. Привабливість

 

Камінь – це витвір природи, його індивідуальні властивості визначені способом творення і складом мінералів, з яких він складається. 3-посеред усіх будівельних матеріалів природний камінь має незрівнянне становище. Кожний виріб з каменю є унікальним елементом, який можна застосовувати поряд з іншим каменем чи іншим будівельним матеріалом. Природний камінь – це не одноманітний продукт серійного промислового виробництва, він виразно показує історію свого народження.

 

  1. Екологічність

 

Природний камінь як будівельний матеріал практично є кінцевим продуктом самої природи. Для його створення енергія не потрібна, вона задіяна лише на видобуванні і обробці.Витрати енергії при цьому не є такими великими, як у виробництві інших будівельних матеріалів. Видобування каменю сьогодні відбувається у порівняно невеликих кар’єрах без застосування потужних вибухів.Невикористані відвали можуть стати основою для рекультивації кар’єрів або перероблені для практичного ужитку (бруківка, щебінь, конгломерат).У повному циклі видобування, переробки та рекультивації природа не втрачає нічого.

 

  1. Нешкідливість

 

Як природний будівельний матеріал камінь не містить шкідливих для здоров’я складників. Завдяки цьому його можна використовувати в кухнях, ванних кімнатах, лазнях. Він є вогнестійким,а в разі контакту з вогнем, не виділяє шкідливих речовин. Перед застосуванням камінь зазвичай не потребує спеціальної хімічної обробки шкідливими речовинами, фарбування тощо.

 

  1. Різноманітність

 

На світі немає матеріалу, що має таку кількість різноманітних барв і структур, як природий камінь. Різні способи обробки його поверхні роблять це розмаїття практично необмеженим. Завдяки цьому архітектори, проектанти й дизайнери мають широкий вибір, що дозволяє допасувати матеріал до проекту, до його характеру і створити бажану атмосферу. Оптичні та технічні якості природного каменю створюють надзвичайну кількість варіантів його застосування. Клієнти завжди можуть вибрати відповідний матеріал серед великої кількості різноманітних кольорів, структур і текстур каменю.Ця різноманітність спроможна задовольнити будь-які естетичні побажання.

 

  1. Індивідуальність

 

Природний камінь видобувають у великоформатних блоках, які на обробних підприємствах розрізають до необхідного розміру. Величина кам’яних плит чи заготовок обмежена лише величиною сировинного блоку і не залежить від якихось стандартних параметрів.Формат виробу з каменю може бути легко пристосовано до вимог індивідуального проекту. Отже, з каменю можна виготовляти не лише прямокутні чи квадратні форми, але вироби будь-якої конфігурації.Сучасні каменеобробні машини дозволяють різати по кривій лінії, вирізати внутрішні контури тощо. Така варіативність процесу обробки разом із розмаїттям барв і структур каменю дозволяють отримувати унікальну і неповторну будівельну продукцію.

 

  1. Довговічність

 

Коли більшість будівельних матеріалів з плином часу йдуть на смітник, природний камінь з часом набуває натуральної патини, яка не знищує його красу. Чимало з каменів, немов добре вино, з віком набуває елегантності і шляхетності. До того ж догляд за каменем є нескладним і недорогим. Навіть кількасотлітні підлоги з каменю можна заново відполірувати і повернути їм оригінальний вигляд. Життя каменю надзвичайно довге. При правильному проектуванні і виконанні камінь може служити тисячі років.

 

  1. Тривимірність

 

Крім плит, з каменю можна виготовляти також будь-які об’ємні фігури. Шляхом фрезерування жолобів і канавок на поверхні каменю можна створювати цікаву гру світла і тіней. Оброблений таким чином камінь, вмонтований на фасаді, підкреслює силу і могутність. Масивні елементи з природного каменю, такі як обрамлен ня,карнізи, підпорки створюють нові естетичні ефекти.

 

  1. Цінова привабливість

 

Незалежні дослідження показали, якщо дивитися на камінь крізь призму часу 30-и років і більше, камінь не є дорожчим,ніж подібні синтетичні матеріали. Відносно високі кошти закупівлі каменю компенсують довговічність матеріалу і низькі витрати на чищення та догляд.

 

  1. Фізична досконалість

 

Природний камінь є дуже добрим провідником тепла і має здатність довго його утримувати. Фасади з каменю абсорбують теплові промені сонця і перешкоджають небажаному нагріванню будинку. Тести показали, що витрати обігріву або кліматизації висотнихбудинків з кам’яними фасадами набагато нижчі, ніж у випадку будинків,фасади котрих виконані зі скла (100 – 150 кВт.год/м2 для кам’янихфасадів і 300 – 700 кВт.год/м2 для фасадів зі скла).

 

  1. Міцність

 

Висока міцність на стискання багатьох видів природного каменю є приводом називати камінь – вічним матеріалом. Лише деякі види сталі, виробництво яких є досить витратним, дорівнюють міцності природного каменю. Завдяки високій міцності, стійкості та низькій стиральності камінь чудово показує себе на підлогах. Підлоги з граніту чи інших твердих порід навіть після десятиліть експлуатації практично не виявляють слідів зношеності.

Источник: © Райнер Круг, Німецький союз природного каменю (Переклад з нім. Олег Маєвський) © журнал «Камінь», 2007
Комментарии
Пока нет комментариев
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх